מוניות בסקיאתוס

ישנם מספר אפשרויות של מוניות בסקיאתוס. הכנו עבורכם את הדרכים המרכזיות של השכרת מונית בכל רחבי האי. בכל מקרה, העלויות זולות במיוחד מכיוון שהמרחקים בין מקום למקום הם קטנים וזמן הנסיעה הוא קצר.

אם אתם מגיעים משדה התעופה אז כמובן שהעלויות גבוהות יותר ובהתאם לכמות המזוודות שיש לכם ומספר הנוסעים. אנו ממליצים לכם לקחת מונית עם מספר רישוי של משרד התחבורה היווני בלבד. ישנם בנוסף מספר שירותי הסעות באי שאותם תוכלו להזמין אונליין בכפתור התחתון.

מוניות בסקיאתוס

מוניות משדה התעופה

בצאתכם משדה התעופה של סקיאתוס ימתינו לכם מספר לא קטן של מוניות אשר ישמחו לקחת אתכם לכל יעד באי. העלות מתחילה בכ-6 אירו כאשר ישנה תוספת לכל קילומטר של נסיעה. נסיעה ממוצעת עולה בדרך כ-20 אירו אך הדבר תלוי בכמות המזוודות שיש לכם, סוג המונית (ישנן מוניות פרימיום) וכמות האנשים. אנו ממליצים לכם להזמין מראש מוניות בסקיאתוס כאשר הנהג ימתין לכם עם שלט עם שמכם בטרמינל הטיסות הנכנסות. תוכלו כמובן לקבוע את סוג המונית ואת גודלה אם אתם משפחה גדולה או קבוצה שזקוקה למיניבוס או ואן.

מוניות סירה בסקיאתוס

מכיוון שסקיאתוס מרובה במפרצים וחופים וגודלו של האי הוא קטן יחסית, ץוכלו לקחת מונית סירה אשר תוביל אתכם במהירות מקסימלית למלון שלכם או לחוף שאליו אתם מעניינים להגיע. ישנם מספר מקומות באי שמהם ניתן לקחת מונית סירה כמו בחופים המרכזיים או בנמל העיירה סקיאתוס. העלות משתנה בהתאם לכמות האנשים והמרחק. זוהי דרך בהחלט שונה וחוויתית להגיע למקומות באי ואף במהירות…על הדרך תוכלו להנות מסיור לאורך החופים המקסימים של האי.

מוניות בסקיאתוס לקבוצות

אם הגעתם לסקיאתוס במסגרת חבילות נופש למשפחות ואתם זקוקים למונית גדולה (מעל שישה נוסעים) רצוי במיוחד שתזמינו מראש את המונית אשר תמתין לכם בשדה התעופה ותלווה אתכם לאחר הנחיתה. המוניות הללו מתאימות כמובן גם למספר גדול של מזוודות שאיתם תגיעו לחופשה שלכם. בנוסף, תוכלו כמובן לבחור בהשכרת רכב לקבוצות למשך הימים שלכם בסקיאתוס מה שיכול במקרים רבים להוזיל את העלות על פני השכרה של מוניות גדולות או מספר מוניות בודדות לאורך ימי השהייה. תוכלו לבדוק מחירים מעולים באתר הזה שמציעה דילים מעולים להשכרת רכב

תוכן העניינים

שייט יומי בין חופי סקיאתוס והאיים
כולל משקאות וכיבוד קל, שנורקלים, מדריך ועוד הפתעות ליום שכולו חוויה מהממת