מועדונים בסקיאתוס

אם אתם צעירים בנפשכם ורוצים להעביר לילה באחד מהמועדונים בסקיאתוס, הגעתם למקום הנכון. ישנם מספר אפשרויות להעביר לילה בריקודים עד לשעות הקטנות של הבוקר. הכנו עבורכם רשימה קצרה של מספר מועדונים שבהם תוכלו להנות ממאכלים יווניים מקוריים, משקאות נהדרים וכמובן מוסיקה מעולה.

מועדונים בסקיאתוס פזורים ברחבי האי ולא רק בעיירה המרכזית ככה שמומלץ להגיע אליהם עם מונית שאותה תוכלו להזמין בעמוד מוניות בסקיאתוס. ההנאה מובטחת 🙂

מועדונים בסקיאתוס

מועדון ה-BBC

מועדון ה-BBC הוא אחד ממועדוני הריקודים הטובים ביותר בסקיאתוס. המועדון מארח DJ מכל העולם לאורך כל השנה ומציע מערכת שמע וסאונד ברמה מצויינת. המקום מכיל מאות אנשים כמעט בכל ערב והוא מציע בר משקאות מגוון, חדרי לאונג' נוחים, עמדות ריקוד ובכלל אירוח מאוד מהנה. המקום נפתח לקראת השעה 23:00 ונסגר לקראת 07:00 בבוקר. המועדון נמצא במרכז האי ורצוי להגיע אליו עם מונית שתזמינו למלון.

טסלה

מועדון חברים ופאב מאוד סולידי ואינטימי אשר ידוע באיכות הקוקטיילים שהוא מציע לאורחיו. המוסיקה במקום מעולה ממש והיא בסגנון בינלאומי ולטעמם של תיירים מכל העולם. רצוי להגיע בשעות המוקדמות של הערב ולהתענג על הטפזסים שהמקום מציע. הפאב נפתח בשעה 21:00 ונסגר לקראת השעה 04:00 לפנות בוקר. המקום נמצא בעיר העתיקה בסקיאתוס וניתן להגיע אליו רגלית מכל מקום ברחבי העיירה הראשית.

מועדון פדרוק

מועדון פדרוק הוא החביב ביותר על תיירים המגיעים לאי סקיאתוס במסגרת החופשה השנתית. אם יצא לכם לקחתם בעבר חופשה במלטה ולהגיע למועדונים בעיר, אז הסגנון של מועדון פבדרוק מאוד דומה. מאכלים בינלאומיים, קוקטיילים מעולים ומוסיקה שכורמת לאורחים לעלות על השולחנות. חוויה מהנה במיוחד. המקום מציע הנחות על המשקאות במקום משעות הצהריים המאוחרות ועד לשעה 21:00. המקום נסגר בדרך כלל בשעה 03:00 לפנות בוקר ונמצא בעיירה סקיאתוס.

מועדון חוף קוקונאריס

אחד מהחופים הפופולריים ביותר בסקיאתוס – חוף קוקונאריס, קיים מועדון חוף נחמד ביותר שמציעה מוסיקה סוחפת לאורך כל היום והלילה. המקום מתאים גם לבני נוער ומציעה פעילויות בעונות התיירות. המחירים מאוד אטרקטיביים ונוחים ומתאים במיוחד לחברה מעירים שמגיעים למועדון בבגד הים.

תוכן העניינים